פרסומים נבחרים

סט להיטים מזרחי דתי 2016 - HAPPY DJS

March 19, 2016

1/2
Please reload

פרסומים אחרונים
Please reload

תקליטן דתי לבר מצווה

June 19, 2015

הבן הגיע למצוות, ואתם מתכננים את אירוע בר המצווה שלו. את האולם והקייטרינג כבר בחרתם, וכעת עומדת בפניכם המשימה למצוא תקליטן מתאים לאירוע. אם אתם קוראים מאמר זה, סביר להניח שמה שאתם מחפשים הוא תקליטן דתי לבר מצווה, תקליטן שמכיר את הקהלים הדתיים השונים, וידע להתאים לאירוע שלכם את המוזיקה העכשווית המתאימה לקהל המוזמנים שלכם.

 

צוות Happy dj's

 

צוות Happy dj's כולל את נריה אנג'ל וניסו סלוב, צמד תקליטנים דתיים מנוסים בתחום התקלוט באירועים דתיים. אנחנו נעניק לכם אירוע מלהיב וחווייתי, ונשאיר את רחבת הריקודים עמוסת מוזמנים צוהלים. אנו מנוסים בעבודה עם קהלים דתיים שונים, ומקפידים להישאר מעודכנים ועכשוויים, ולהכיר את הנעימות, השירים והרמיקסים החדשים ביותר.

 

תקליטן שמתאים לכם

 

התאמת המוזיקה לקהל המוזמנים היא קריטית להצלחת בר המצווה. תקליטן טוב יודע לעקוב אחר הלך הרוח בקהל ולהתאים את השירים המתאימים בכל שלב במהלך האירוע. לקהל דתי דרוש תקליטן דתי שמכיר את כל הניואנסים בתחום המוזיקה הדתית, וכן את הקהלים הדתיים השונים. תקליטן דתי לבר מצווה ידאג לכך שהמוזמנים שלכם ישמעו את המוזיקה האהובה עליהם, כולל הרמיקסים המעודכנים ביותר.

 

תוספות מקוריות

 

בנוסף לשירותי התקלוט שאנו מעניקים, 

יצרנו עבורכם

שיר כניסה להורים לחגיגת בר המצווה,

השיר מקבל את פני ההורים

לחגיגה באווירה שמחה ומרגשת,

תוכלו להאזין לו ביוטיוב

 

 

לסיכום

 

על מנת שאירוע בר המצווה של בנכם יהיה מוצלח, ואתם ואורחיכם תיהנו לאורך כל הערב, כדאי למצוא די ג'יי דתי לבר מצווה, שידע להנעים את זמנכם בנעימות ושירים מוכרים ואהובים, ולהרקיד את המוזמנים בהשמעת הלהיטים האחרונים והחמים בתחום. תקליטן דתי מנוסה יהפוך את האירוע לחגיגה מלהיבה שתיזכר לטובה בלבבות המוזמנים.

 

Please reload

ארכיון
Please reload

חיפוש לפי תגים