לכשאתם ניגשים למלאכת בחירת די ג'י לחתונה שלכם, אתם חושבים על תקליטן שידע להקפיץ את הקהל ולמלא את רחבת הריקודים בשמחה והתלהבות. די ג'י מנוסה, כמו חברי צוות הפי די ג'י, ידע לספק לכם את מה שאתם מבקשים.
 
מלאכת הדי ג'יי לחתונה
 
די ג'י לחתונה צריך להיות בעל מקצוע מעולה, כזה שתוכלו להיות שקטים שינהל את ענייני המוזיקה בחתונתכם על הצד הטוב ביותר. הוא צריך להכיר אתכם ואת טעמכם האישי, לדעת לנווט בין קהלים שונים ולהתאים את המוזיקה המושמעת לקהל ולאופי האירוע. רק די ג'י מנוסה ידע לעשות זאת על הצד הטוב ביותר.
 
כיצד תבחרו את התקליטן המתאים
 
תקליטן טוב צריך לדעת לזרום עם נטיות הקהל, לשים לב אם יש צורך לשנות סגנון, להיות רגיש וגמיש מספיק על מנת לבצע שינויים נדרשים תוך כדי האירוע. צוות הפי די ג'י הוא צוות מיומן ומקצועי, ועם השנים למדנו לחוש היטב את נטיית הקהל, ולזרום איתה. היכולת לאלתר ולשנות היא הכרחית בתחום התקליטנות, יחד עם בקיאות בסגנונות מוזיקליים רבים, בטרנדים ובלהיטים האחרונים בכל סגנון. תקליטן מנוסה ומקצועי יעניק לכם ולאורחיכם חוויה מוזיקלית מהנה וסוחפת, ויצעיד אתכם לרחבת הריקודים בשמחה ובקלילות.
 
כל די ג'י לחתונה אליו תפנו ידע לפאר את עצמו באוזניכם ולהצביע על מעלותיו ויתרונותיו, אולם, אם אתם רוצים להיות בטוחים שבחרתם בתקליטן הנכון עקבו אחרי כמה כללים פשוטים.
 
  1. שפה משותפת וכימיה  –  חשוב שהתקליטן יבין אתכם על מנת שיוכל לשתף איתכם פעולה על הצד הטוב ביותר,  לכן וודאו שאתם מבהירים לו את כוונתכם ללא מאמץ, שאתם מרגישים נוח בחברתו, ושהטעם המוזיקלי שלכם מובן לו ואף אהוב עליו. אם לא, פנו לתקליטן אחר.
  2. צפו בתקליטן בעבודה בזמן אמת – בקרו באירועים בהם התקליטן עובד, וראו איך זה נראה בשטח, כיצד הוא פועל.
  3. ציוד הגברה טוב – בדקו שהתקליטן מביא איתו ציוד הגברה איכותי,  די ג'י לחתונה שמעריך את עצמו ואת עבודתו ישקיע במערכת הגברה איכותית על מנת שהמוזיקה תישמע כראוי.
  4. המלצות – דאגו לקבל המלצות על התקליטן. להמלצות עלינו לחצו כאן

די ג'י לחתונה