לעתים יש נטייה לא להעריך נכונה את תפקידו של הדי ג'י באירוע - לתפוס אותו כאדם שפשוט משמיע מוזיקה, ולא להבין את ההשפעה העמוקה שיש לו על האווירה באירוע ועל הצלחתו. אם הדברים היו כל כך פשוטים, הרי ניתן היה פשוט להכין רשימות השמעה מראש, ולנגנן באופן עצמאי באירוע, ברם, מסתבר שתפקידו של התקליטן מורכב יותר ממה שרובנו משערים, ולכן יש למצוא את התקליטן המנוסה והמקצועי ביותר לאירוע שלכם.
 
תפקידו של התקליטן
 
תקליטן מקצועי יושב עם בעלי השמחה מראש, ומכין רשימות שירים להשמעה בהתאם לסגנון, לטעם, ולבקשות המיוחדות של בעלי השמחה. במהלך האירוע, הדי ג'י דואג להכניס רוח חיים בשירים המושמעים, לעורר התלהבות בקהל, ולהכניס את הקהל לטראנס של ריקודים. בצוות של הפי די ג'י אנו דואגים כל הזמן להיות עם היד על הדופק, לחוש את הקהל ואת העדפותיו, לשלב אפקטים מיוחדים בשירים, ולהוסיף קטעי קישור ומעברים מוזיקליים בין שיר לשיר. כמו כן, יש צורך להקפיד להנמיך את המוזיקה ברגעים המתאימים, ולנגן מוזיקה רגועה ונינוחה בזמן קבלת הפנים והארוחה. אנו נדאג למקם את כל מרכיבי מערכת ההגברה במיקומים המתאימים, ולוודא שאין צרימות במערכת.
 
לזרום עם הקהל
 
תקליטן טוב צריך לדעת לזרום עם נטיות הקהל, לשים לב אם יש צורך לשנות סגנון, להיות רגיש וגמיש מספיק על מנת לבצע שינויים נדרשים תוך כדי האירוע. צוות הפי די ג'י הוא צוות מיומן ומקצועי, ועם השנים למדנו לחוש היטב את נטיית הקהל, ולזרום איתה. היכולת לאלתר ולשנות היא הכרחית בתחום התקליטנות, יחד עם בקיאות בסגנונות מוזיקליים רבים, בטרנדים ובלהיטים האחרונים בכל סגנון. תקליטן מנוסה ומקצועי יעניק לכם ולאורחיכם חוויה מוזיקלית מהנה וסוחפת, ויצעיד אתכם לרחבת הריקודים בשמחה ובקלילות.

תפקידו של תקליטן